Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş

İlan Verme Kuralları

İLAN VERME KURALLARI

İlan sahibi, tanıtımını yaptığı ilan içeriğinin güncel ve doğru bilgilerden oluştuğundan ve söz konusu içeriğin kullanım ve ilan etme yetkilerine haiz olduğundan emin olmalıdır. İlan içeriği ile ilgili tüm sorumluluk ilan sahibi kişi/kuruma aittir.

İlan sahibi, her bir ürün/hizmet için sadece bir ilan yayınlayabilir.

İlan fotoğrafları sadece ilgili ürün/hizmete ait fotoğraflardan oluşmalı ve bu fotoğrafların web sitesi üzerinden yayınlanmasıyla ilgili kısıtlama olmamalıdır. Logo ve benzeri görseller, uygun görülmemesi halinde editörler tarafından silinecektir.

İlan başlığı ve içeriğinde, sadece ilanı verilen içeriğe ait bilgiler bulunmalıdır.

Satılmış, kiralanmış veya arz edilmekten vazgeçilmiş içeriklere ait ilanlar, ilan sahibi tarafından arşivlenmelidir / silinmelidir.

İlan sahibi, www.ticaret.kobivadisi.com adresinde ilan yayınlayarak, “Kobi Vadisi Ticaret” tarafından belirlenmiş ve yine Kobi Vadisi Ticaret tarafından güncellenebilir olan işbu ilan yayınlama kuralları, Üyelik Sözleşmesi, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

İş bu kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ilan sahiplerinin ilanları, ilan içeriklerinin bir kısmı veya tamamı silinebilir, engelli liste*ye alınabilir, ilan sahibinin üyeliğine Kobi Vadisi Ticaret tarafından tek taraflı olarak son verilebilir, Üyelik Sözleşmesi feshedilebilir.

*ENGELLİ LİSTE

İlan Yayınlama Kuralları’na uymayan üyeler uyarı mahiyetinde Engelli Liste’ye alınabilir. Engelli Liste’ye alınan üyelerin ilanları yayınlanmaya devam edecek, fakat ilan aramalarında en düşük önceliklendirme puanı ile listelenecektir. Kobi Vadisi Ticaret kendi iradesi doğrultusunda ilgili ilanları en düşük önceliklendirme puanı ile listelemeden, tamamen siteden kaldırabilir veya geçici bir süre yayınına son verebilir.

Ücretsiz İlan Verin

  • 1 dakikada ücretsiz ilan verin
  • 1 saatte kontrol edip yayına alalım
  • İlanlarınızı tüm portföyümüz ile paylaşalım

Sınırsız İlan Verin

Sade, Kolay, Anlaşılır kullanım sistemi ile sadece 1 dakika içerisinde ilanlarınızı ekleyerek yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Kayıt / Giriş yaptıktan sonra, panel sayfasında; tüm ilanlarınızı görüntüleyebilir, yeniden düzenleyebilir veya sonlandırabilirsiniz.