Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş

Hoş Geldiniz

Kobi Vadisi Ticaret – Ücretsiz İlan Hizmetleri

Ürün, Sanayi, İşyeri, Hizmetler… 4 farklı ana kategoride sınırsız ve ücretsiz bir şekilde ilanlarınızı ekleyin, yeni müşterilere ulaşın. Üstelik 1 eylüle kadar tüm ilanlarda üst sıra gösterimi hediye.


İlan veremeye başlamadan önce, Nasıl Çalışır sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.


Kobi Vadisi hakkında:

Platformumuz 2015 yılından bu yana ziyaretçilerine ağırlıklı olarak iş dünyası içeriklerini, eşsiz bir deneyim ile sunmaktadır.

Kobi Vadisi İK projesinden sonra, şimdi sırada Kobi Vadisi Ticaret çalışması ile Türkiye genelinde bulunan; birçok Firma, Kurum, Şirket, Yerel İşletme’ye destek olma amaçlı hizmet vermeye başlamıştır.

Sizde firmanız için yeni müşterilere ulaşma yolunda Kobi Vadisi Ticaret’i tercih edebilirsiniz.

Üstelik tüm ilan hizmetlerimiz ücretsiz ve sınırsız.

Şimdilik 4 ana kategoride hizmet vermekteyiz, önümüzdeki dönemde firma ve ziyaretçilerimizin taleplerine göre gerekli güncellemeleri sağlayacağız.

Sade, Kolay, Anlaşılır kullanım sistemi ile sadece 1 dakika içerisinde ilanlarınızı ekleyerek yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz İlan Verin

Ücretsiz İlan Verin

  • 1 dakikada ücretsiz ilan verin
  • 1 saatte kontrol edip yayına alalım
  • İlanlarınızı tüm portföyümüz ile paylaşalım

Sınırsız İlan Verin

Sade, Kolay, Anlaşılır kullanım sistemi ile sadece 1 dakika içerisinde ilanlarınızı ekleyerek yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Kolay Kullanım

Kayıt / Giriş yaptıktan sonra, panel sayfasında; tüm ilanlarınızı görüntüleyebilir, yeniden düzenleyebilir veya sonlandırabilirsiniz.